Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG w Chełmie zaprasza w dniu 20 maja 2022 r. o godz. 17:00 do Chełmskiego Domu Kultury w którym odbędzie się druga edycja koncertu charytatywnego z udziałem Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej i zaproszonych gości (Norbert „Smoła” Smoliński, Anna Ozner, Tadeusz Seibert) pn. „Straż Graniczna – Niezłomnym”

Będzie to dla społeczności naszego Oddziału niezwykłe wydarzenie, a to ze względu na jego szczytny cel. Tytuł koncertu jest symbolem trudu rodziców włożonego w walkę o zdrowie i życie własnych dzieci, a celem wydarzenia jest wsparcie finansowe chorych dzieci funkcjonariuszy i pracowników NOSG.  Środki zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację dzieci. Cegiełką będzie bilet wstępu, którego koszt wynosi 70 zł.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej wyjątkowej inicjatywy, która jest dla nas szczególną szansą, by dać dowód naszej solidarności i empatii. Podzielmy się dobrocią. Wspólnie sprawmy, by tego dnia sala widowiskowa CHDK pękała w szwach. Wszystko po to, by wywołać bezcenny uśmiech na twarzach dzieci, a ich rodzicom pokazać, że jesteśmy i nie pozostajemy obojętni.