W dniach od 8 do 10 lutego br. trwał XIII Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja o Puchar Komendanta Głównego Policji.

W tym roku do rywalizacji stanęły aż 64 drużyny, które walczyły o miejsce na podium w trzech kategoriach: kobiet i mężczyzn OPEN oraz mężczyzn 35+

Piłkarskie współzawodnictwo to hołd mundurowych dla stołecznego policjanta, a jednocześnie wydarzenie integrujące środowisko różnych służb.

Reprezentacja mężczyzn 35+ w barwach NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej awansowała z pierwszego miejsca do półfinału, podczas którego rozegrano dwa decydujące mecze. W ostatnim meczu o III miejsce na podium już w pierwszej połowie objęliśmy prowadzenie 3:1. Druga połowa nie pozostawiła wątpliwości – dominacja reprezentacji NSZZFSG, pewne prowadzenie piłki, dopracowane akcje i kolejne bramki przyniosły zwycięski wynik 5:2, a tym samym zagwarantowały III miejsce na podium!

Puchar w kategorii mężczyzn 35+ wywalczyła drużyna NSZZ FSG w składzie funkcjonariuszy połączonych składów z Nadbużańskiego OSG oraz Bieszczadzkiego OSG:

mjr SG Adam Bogacz,

mjr SG Bartłomiej Galanty,

ppor. SG Zbigniew Skawiński,

st. chor. sztab. SG Tomasz Kolasiński,

st. chor. SG Przemysław Kocełło,

mł. chor. SG Łukasz Czub,

chor. SG Wojciech Baran (kapitan drużyny),

st. chor. sztab. SG Tomasz Rożniatowski,

st. chor. sztab. Kamil Banach,

chor. SG Wojciech Krawczuk,

chor. SG Przemysław Stadnicki,

sierż. sztab SG Tomasz Przeworski.

Gratulujemy pięknego wyniku.

Zdj. Paweł Olszewski, Jacek Herok