KOSZT UDZIAŁU W RAJDZIE WYNIESIE 100 zł KOSZT NOCLEGÓW.
KAŻDY UCZESTNIK OPŁACA WYŻYWIENIE WE WŁASNYM ZAKRESIE  (Z DOŚWIADCZENIE WIEMY, ŻE NALEŻY ZABEZPIECZYĆ OD 50 DO 500 zł)

ORGANIZATOR ZAPEWNIA: TRANSPORT LOGISTYCZNY,  WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ, POGODĘ, KORZYSTNE WIATRY, KONFORT TERMICZNY, NIEZAPOMNIANE WSPOMNIENIA
I SMALCZYK PRZEWODNICZĄCEGO ZT NSZZP W CHEŁMIE.

CHĘTNYCH PROSIMY O KONTAKT Z ORGANIZATORAMI ZAPISY (WRAZ WPŁATĄ 100 ZŁ DO DN. 09.01.2017r.) PRZYJMUJE  KOL. WOJTEK MRÓZ – TEL. 606 132 061
i   KRZYSIEK ŻUKOWSKI – TEL. 502 115 123.

Proponowany Program

  • DNIA 20-01-2017r. OKOŁO GODZ. 6.30 WYJAZD SPOD KMP CHEŁM (PAMIĄTKOWA FOTKA NORMALNYCH LUDZI) I DOJAZD DO LUBYCZY KRÓLEWSKIEJ (WŁASNYMI ŚRODKAMI TRANSPORTU Z ROWERAMI), POZOSTAWIENIE POJAZDÓW PRZY GPK HREBENNE, A NASTĘPNIE BEZPROBLEMOWE PRZEKROCZENIE GRANICY (PO ODSTANIU 5 GODZ. W KOLEJCE – CZERGIE, OPŁACENIU OPŁAT PRZEJAZDOWYCH – ŁAPÓWEK) I POTEM SIELANKA TJ. PRZEJAZD DO LWOWA: (TRASA OK. 79 km 821m – CZAS PRZEJAZDU W ŚNIEŻYCY, POD WIATR OK. 3 GODZ 23 MIN. ROWERAMI). PO DRODZE, PRZETARCIE SZLAKU PŁUGIEM ROWEROWYM, PRZEKOPANIE SIĘ PRZEZ ZASPY, KONKURS BUDOWY NAJPIĘKNIEJSZEGO IGLO W ZASPIE I KTÓTKI PIT-STOP NA KĄPIEL W RZECE „DEREWIANCE” (DLA CHĘTNYCH), ORAZ PRZEJAZD PRZEZ GÓRĘ ZAMKOWĄ WE LWOWIE (OBOWIĄZKOWE) Z POKONANIEM RÓŻNICY POZIOMÓW OKOŁO 300 METRÓW (W GÓRĘ). WE LWOWIE CZEKA NA NAS EHOTEL Z PIĘKNYMI POKOJAMI NA PIĄTYM PIETRZE (I LOKUM DLA ROWERKÓW). O ILE NIE ZGUBIMY SIĘ WE LWOWIE TO PRZEWIDYWANY CZAS ZAKWATEROWANIA GODZ. 16.00 W POKOJACH KOEDUKACYJNYCH (POLSKO-UKRAIŃSKICH) 6-CIO OSOBOWYCH, Z WSPÓLNĄ TOALETĄ I WODĄ BIERZĄCĄ DOSTĘPNĄ DWIE GODZ./ DOBĘ. PO ZAKWATEROWANIU DLA CHĘTNYCH KOLACJA (NUTELLA I SMALCZYK Z CEBULKĄ). PO KOLACJI WYJŚCIE DO CENTRUM LWOWA (ZROBIENIE FOTEK POD OPERĄ LWOWSKĄ, POMNIKIEM ADAMA MICKIEWICZA I NA GÓRZE ZAMKOWEJ. NASTĘPNIE ZJEDZENIE PIZZY W KAWIARNI „COSA NOSTRA” I NOCNE ODKRYWANIE UROKÓW LWOWA Z ODWIEDZENIEM EKSKLUZYWNYCH DYSKOTEK ZE STRIPTIZEM, A NASTĘPNIE PONOWNE WEJCIE NA GÓRĘ ZAMKOWĄ POŁĄCZONE Z DEGUSTACJĄ BECHEROVKI. PO NASYCENIU WSPANIAŁYMI WIDOKAMI POWRÓT DO NOCLEGOWNI.

  • DNIA 21-01-2017r. ”DZIEŃ ZADUMY I ROZRYWKI” – W PLANIE JEST ODWIEDZENIE CMENTARZA ŁUCZAKOWSKIEGO I ZAPALENIE LAMPEK NA GROBACH PRAWDZIWYCH PATRIOTÓW POLSKICH (ZE ŚWIATOWEJ KLASY PRZEWODNIKIEM LWOWSKIM PROF. DR. HAB. PS. „JAVO”). OKOŁO GODZ. 13,00 OBIAD W PUZATEJ HACIE, SKONSUMOWANIE: SOLIANKI, WARENIKÓW, SOŁOMACHY, POPICIAE OSKOŁĄ I BIEREZOWKĄ; NASTĘPNIE ZAPLANOWANO DWIE GODZ. LEŻAKOWANIA, A POTEM ATRAKCJE INTELEKTUALNE TJ. ZWIEDZANIE MUZEÓW LWOWSKICH: PIWA, SŁONINY, FABRYKI CZEKOLDY, APTEKI. WYPAD ROWERAMI DO PARKU STRYJSKIEGO, PO UPRZEDNIM ODWIEDZENIU POMNIKA PROFESORÓW LWOWSKICH. I WIECZORNE PODZIWIANIE PANORAMY MIASTA Z GÓRY ZAMKOWEJ POŁĄCZONE Z DEGUSTACJĄ BECHEROVKI. UPOJENI WIDOKAMI W ZADUMIE UDAMY SIĘ NA SPOTKANIE DEZINTEGRACYJNE PRZYGOTOWANE W RESTAURACJI „KUMPEL”. DLA WYTRWAŁYCH I CHĘTNYCH ZDOBYWANIE LWOWA (POŁĄCZONE Z ODKRYWNIEM KAFEJEK LWOWSKICH – PRZEWIDZIANY CZAS DO GODZ. 5.00).

  • W DNIU 21-01-2017r. POBUDKA O 6.00 – PORANNA ZAPRAWA, ŚNIADANIE (NUTELLA I SMALCZYK Z CZOSNKIEM I CEBULĄ). O GODZ. 7.00 UDZIAŁ W MSZY REZUREKKCYJNEJ W KOŚCIELE POLSKIM, NASTĘPNIE PONOWNY PRZEJAZD PO PARKU STRYJSKIM (ZEBRANIE „UPADŁYCH” UCZESTNIKÓW RAJDU PO PRZEJEŹDZIE PO PARKU Z DNIA POPRZEDNIEGO). OKOŁO GODZ. 12.00 LEKKI OBIADEK (ZJEDZENIE METRA KIEŁBASY, POPICIE KOLUMNĄ PIWA BURSZTYNOWEGO W KAWIARNI „KUMPEL”, A NASTĘPNIE WYJAZD W DROGĘ POWROTNĄ. PO DOTARCIU Z WIATREM DO M-CI ŻÓŁKIEW; PIT-STOP NA ODWIEDZENIE KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO Z SARKOFAGIEM HET. STANISŁAWA ŻÓŁKIEWSKIEGO, ZDJĘCIE PAMIĄTKOWE NA RYNKU W ŻÓŁKWI I PRZEJAZD RAWY RUSKIEJ, ZROBIENIE ZAKUPÓW W PRZYGRANICZNYCH SKLEPACH I BEZPROBLEMOWE PRZEKROCZENIE GRANICY (PO OBOWIĄZKOWEJ REWIZJI OSOBISTEJ I OPŁACENIU KOPERTO, ZABRANIU PRZEZ POGRANICZNIKÓW PRZEMYCANYCH WYROBÓW AKCYZOWYCH) ZE WSPANIAŁYMI WSPOMNIENIAMI POWRÓT DO HREBENNEGO, A NASTĘPNIE DO SZAREJ RZECZYWISTOŚCI.

    PLAKAT

  • RAJD LWÓW STYCZEŃ 2017.pdf

PS. W MAJU 2017 ROKU PLANOWANY JEST KOLEJNY RAJD DO LWOWA CELEM SPROWADZENIA OSÓB, KTÓRE ZAGUBIĄ SIĘ, LUB ODMÓWIĄ POWROTU DO SZAREJ RZECZYWISTOŚCI.