W dniu 22 września 2012 r. na obiektach Placówki SG w Kryłowie odbył się I Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej o Puchar Komendanta PSG w Kryłowie.

W zawodach udział wzięły drużyny reprezentujące Placówki SG w Hrubieszowie, Dołhobyczowie, Dołhobrodach, Chłopiatynie oraz dwa zespoły z Kryłowa.

W sportowej rywalizacji najlepsi okazali się siatkarze z Dołhobyczowa, którzy zdobyli Puchar Komendanta PSG w Kryłowie. Na drugim stopniu podium uplasowała się I drużyna Placówki SG z Kryłowa, natomiast trzecie miejsce zajęli funkcjonariusze reprezentujący Placówkę SG w Dołhobrodach.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Uhonorowano także najlepszego zawodnika turnieju, Michała Steciuka z Dołhobyczowa, który otrzymał okolicznościową statuetkę. Nagrodą „FAIR PLAY” wyróżniono siatkarzy z Dołhobrod.

Organizatorzy turnieju składają serdeczne podziękowania Zarządowi Oddziałowemu NSZZ FSG w Chełmie, miejscowym sponsorom oraz osobom życzliwym naszej formacji, za wsparcie finansowe i logistyczne.