Centrum nurkowe PROFUNDAL

logo_nurkowanieZachęcają f-szy NOSG do wzięcia udziału w szkoleniu płetwonurków

W trakcie szkolenia OWD zdobędziesz podstawową wiedzę na temat nurkowania i nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci na samodzielne planowanie i wykonywanie nurkowań do 18m

Kurs Open Water Diver PADI

(stopień podstawowy)

jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie.

Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie certyfikat wydany przez PADI

(Professional Association Diving Instructor)

System edukacji oparty na samokształceniu i dążeniu do doskonałego wykonywania ćwiczeń przez ich powtarzanie zapewni Ci zdobycie dobrze ugruntowanej wiedzy i umiejętności przed otrzymaniem certyfikatu.

Zapewniamy:

  • – kompletny sprzęt nurkowy
  • – 4 zajęcia teoretyczne
  • – 4 zajęcia basenowe
  • – podręczniki DIVE LOG
  • – podwodne pamiątkowe zdjęcia z kursu
  • – zakwaterowanie w bazie nurkowej „Nureczno” nad j. Piasecznoo

Baza oferuje 10 miejsc noclegowych ze wspólną łazienką i kuchnią. Na terenie bazy możliwe jest rozbicie namiotu, oraz pobyt ze zwierzętami. Dla nurków przygotowane zostały specjalnie stoły przy samej wodzie. W sezonie, w bazie znajduje się również sprężarka powietrza ColtriSub, o wydajności 230l/min. Baza posiada swój własny zestaw tlenowy udostępniany każdemu nurkowi.

– certyfikat płetwonurka honorowany na całym świecie

Cena kursu ok 1000zł z możliwością rozłożenia jej na raty.

Kursy mogą być w dwóch formach:

weekendowo -kurs trwa cztery dni 10-12godz. Dziennie, przeważnie są to dwa weekendy.

forma ciągła – obóz kurs zaczyna się i trwa kilka kolejnych dni. Przeciętny czas trwania kursu Open Water Diver to 4-5dni.

Terminy szkoleń nurkowych odbędą się w miesiącach od czerwca do sierpnia, dokładne terminy zostaną dopasowane do potrzeb zainteresowanych osób.