I Mistrzostwa Nadbużańskiego Oddziału SG w tenisie stołowym

I Mistrzostwa Nadbużańskiego Oddziału SG w tenisie stołowym

I OTWARTE MISTRZOSTWA NADBUŻAŃSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ

W TENISIE STOŁOWYM

18.02.2012 Hala sportowa klubu tenisa stołowego „Ogniwo”, przy Zespole Szkół nr 7, ul. Pułku Szwoleżerów 17B. Zgodnie z założonym planem rozpoczęły się pierwsze Mistrzostwa w tenisie stołowym

Celem imprezy było wyłonienie mistrza Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w tenisie stołowym w grze pojedynczej, oraz popularyzacja aktywnych form wykorzystania czasu wolnego i integracja środowiska funkcjonariuszy służb mundurowych.

Zgłosiło się 29 zawodników

  • PSG Terespol – 4
  • Strzeżony Ośrodek i Areszt w celu wydalenia Biała Podlaska – 2
  • PSG Dołhobrody – 2
  • PSG Zbereże – 2
  • PSG Dorohusk – 2
  • PSG Shryhiczyn – 2
  • PSG Horodło – 2
  • PSG Kryłów – 2
  • PSG Chłopiatyn – 2
  • PSG Łaszczów – 2
  • PSG Hrebenne – 3
  • OSG Chełm – 3
  • KMP Chełm – 1

W wyniku zaciętej rywalizacji wyłoniono pierwszego mistrza w tenisie stołowym w Nadbużańskim Oddziale SG w Chełmie.

Został nim Sławomir Olszewski z Komendy Nadbużańskiego OSG.

 

Wręczenie medali i obietnica zorganizowania za rok następnych mistrzostw.

Oto końcowa klasyfikacja

  1. miejsce Sławomir OLSZEWSKI – OSG Chełm
  2. miejsce Wojciech MRÓZ – KMP Chełm
  3. miejsce Artur KALINOWSKI – OSG Chełm
  4. Marcin ZIĘBA – PSG Terespol
  5. Wojciech BARAN – PSG Kryłów
  6. Grzegorz BABIARZ – PSG Chłopiatyn
  7. Mariusz MAGIELNICKI – PSG Terespol
  8. Andrzej POLAK – PSG Zbereże
  9. Arkadusz IGNACZAK – Strzeżony Ośrodek i Areszt w celu wydalenia Biała Podlaska
  10. Robert BORYSIUK – PSG Zbereże
  11. Daniel HERBIN – PSG Horodło
  12. Grzegorz POWROŹNIK – PSG Dołhobrody
  13. Piotr BALCZAK – PSG Kryłów
  14. Dariusz MARECKI – PSG Łaszczów
  15. Krzysztof TORBICZUK – PSG Dorohusk
  16. Adam ROMANIUK – Strzeżony Ośrodek i Areszt w celu wydalenia Biała Podlaska
  17. Tomasz PIEŃKOWSKI – PSG Terespol
  18. Sylwester  GLINA – PSG Horodło
  19. Grzegorz ŚRUTWA – PSG Chłopiatyn
  20. Andrzej FRONC – PSG Terespol
  21. Daniel PASTUSZAK – PSG Dołhobrody
  22. Dariusz STADNICKI – PSG Skryhiczyn
  23. Krzysztof LEŚ – OSG Chełm
  24. Przemysław BAJKIEWICZ – PSG Skryhiczyn
  25. Bartosz MADYŃSKI – PSG Łaszczów
  26. Marcin KANIEWSKI – PSG Dorohusk
  27. Tomasz SMOLĄG – PSG Hrebenne
  28. Dominik NIZIOŁ – PSG Hrebenne
  29. Tomasz KOBIELARZ – PSG Hrebenne