ZAPROSZENIE

WYCIECZKA DO PRAGI

Region IPA Włodawa wspólnie z ZT NSZZ “P” we Włodawie organizują wycieczkę do Pragi dla swoich członków oraz ich rodzin, w dniach 22-26 kwietnia 2015 roku.

Koszt – ok. 700 złotych.

Wyjazd w środę w godz.wieczornych – powrót w niedzielę około północy.

W planie m.in. Hradczany, Klasztor Norbertanów, Loreto, Pałace arystokracji, Zamek Królewski, Katedra Św.Wita, Ogrody Walandstain’a, Rynek Staromiejski z zegarem astronomicznym Orloj, spacer po Moście Karola, Muzeum Policji , Vaclavskie Namiesti, Fontanny, barokowy pomnik Św. Wacława, u Fleku, gmach Muzeum Narodowego, Rejs statkiem po Wełtawie, Adrszpaskie Skalne Miasto, rejs łódeczką „Titanic”, biesiada przy muzyce w bacówce, rezerwat Błędne Skały, Kłodzko –zwiedzanie twierdzy lub zwiedzanie Kopalni Złoty Stok.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie Ipa Włodawa. Warunkiem organizacji wycieczki jest utworzenie co najmniej 45-osobowej grupy.

Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem, 1 nocleg na terenie PL, 2 noclegi w Pradze w hotelu 3*, wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje w tym 1 w bacówce w PL, opieka pilota na całej trasie, usługa przewodnika w j. polskim w Pradze, usługa przewodnika w Rezerwacie Błędne Skały, ubezpieczenie KL i NNW, bilety wstępu, rejs statkiem po Wełtawie i inne.

Z uwagi na konieczność potwierdzenia rezerwacji ostateczny termin wpłat zaliczek (150 zł od osoby – nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z winy uczestnika ) to 13 marca 2015 roku.

Z pozdrowieniami

Przewodnicząca Regionu IPA Włodawa – Bożena Szymańska

Tel. Kontaktowy : 82 5727263, 607922930.