Z Wigilijną wizytą w Domu Dziecka nr 2 w Zwierzyńcu gościli w dniu 16 grudnia funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Hrebennem na czele z Komendantem, mjr SG Leszkiem Surmaczem. Podobne spotkanie miało miejsce rok temu, kiedy to dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy placówki, członków Organizacji Terenowej NSZZ FSG w Hrebennem oraz funkcjonariuszy celnych udało się zebrać i przekazać wychowankom dwóch Domów Dziecka świąteczne podarunki.

         W tym roku udało się powiększyć ubogi księgozbiór Domu Dziecka oraz zaopatrzyć w środki czystości i higieny osobistej. Nie zabrakło również zabawek i drobnych słodkości. Wszystko to zostało przekazane w obecności Świętego Mikołaja i zaproszonych gości. Spotkanie Wigilijne było niezapomniane. Była wspólna wieczerza, wspólne kolędowanie oraz życzenia … Życzenia szczególne …, te „szczęścia, zdrowia, pomyślności …” nie były najczęściej słyszane, bo w tym miejscu najważniejsze były życzenia „Dobrych Rodzin i Udanych Adopcji”.

Tydzień później, 22 grudnia wspólną Wigilię zorganizowali funkcjonariusze PSG w Hrebennem i Oddziału Celnego w Hrebennem.