SONY DSC11 października odbył się „Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w BiałejSONY DSC Podlaskiej zorganizowany przez Zarząd  Terenowy NSZZ FSG w Białej Podlaskiej. Udział wzięły drużyny reprezentujące Komendę Miejską Policji z Białej Podlaskiej, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej z Białej Podlaskiej, SONY DSCPlacówkę Straży Granicznej z Białej Podlaskiej, Jednostkę Wojskową 3411 z Rozkoszy oraz Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego z Białej Podlaskiej. Po emocjonujących zawodach najlepsi okazali się Policjanci z Białej Podlaskiej. SONY DSCNa drugim stopniu podium uplasowali się funkcjonariusze SG z Białej Podlaskiej, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale strażakom z Białej Podlaskiej.

SONY DSCPuchar Fair Play odebrali żołnierze z Rozkoszy, natomiast najlepszym strzelcem turnieju został Karol Filipek z KMP Biała Podlaska. Ostatnią nagrodę indywidualną odebrał Piotr Wolczyński popisujący się znakomitymi paradami bramkarskimi.

Organizatorzy składają ogromne podziękowania sponsorom turnieju: restauracji „Sielska” z Białej Podlaskiej oraz firmie „Integrale” z Białej Podlaskiej – profesjonalne kosmetyki samochodowe. SONY DSC