W dniu 03 października na łowisku „BOBROWISKO” w Siennicy Różanej odbyła się V edycja zawodów wędkarskich o Puchar Komendanta NOSG.

Pogoda dopisał i udało się rozegrać w miłej atmosferze zawody o puchar.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarno-epidemiologicznymi wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pakiety składające się z maseczki ochronnej, rękawiczek jednorazowych oraz jednorazowych saszetek z płynem dezynfekującym.

Po porannej odprawie gdzie omówiono zasady zawodów rozpoczęła się rywalizacja kto złowi najwięcej ryb w turze. Łowisko było dobrze przygotowane do zawodów, brania ryb były na całej długości gdzie łowili zawodnicy. Po dwóch turach wyłonili się już najlepsi zawodnicy którzy dobrze dobrali przynęty którymi umiejętnie kusili pstrągi do brań. Pstrąg jest bardzo waleczną rybą, co przy delikatnym sprzęcie oraz zasadzie „złów i wypuść” powodował że sporo ryb wyhaczało się podczas holu. W następnych turach utrudnieniem był wiatr boczny który przeszkadzał w skutecznym łowieniu, ale i to nie przeszkodziło najlepszym w skutecznym łowieniu.

Cztery tury łowienia szybko minęły w sympatycznej koleżeńskiej atmosferze. Nadszedł czas na pracę komisji sędziowskiej, która podliczyła wyniki końcowe.

I miejsce – drużyna z PSG DOROHUSK

II miejsce – drużyna z PSG KRYŁÓW

III miejsce – drużyna z PSG HRUBIESZÓW

Nagrody dla wszystkich zawodników zakupiliśmy w CENTRUM Wędkarskim „RYBKA” ul.Bursaki 6 w Lublinie. Dziękujemy za promocję na sprzęt wędkarski.

Zawody odbyły się dzięki sponsorowi głównemu – PZU

za wsparcie bardzo dziękujemy.