tenis włodawa 3Dzisiaj, 25 kwietnia odbył się II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Placówki SG we Włodawie. Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd Terenowy NSZZ FSG we Włodawie pod przewodnictwem kol. Dariusza Grządkowskiego. Udział wzięło ośmiu zawodników reprezentujących Zarząd Terenowy NSZZ FSG we Włodawie oraz miejscową Placówkę Straży Granicznej. tenis włodawa 2Jak zwykle  mecze rozgrywane systemem każdy z każdym były bardzo zacięte i emocjonujące. Zwycięzcą II turnieju został kol. Andrzej KLIMIUK. Drugie miejsce zajął kol. Łukasz ZIEMIANEK, natomiast na trzecim miejscu uplasował się kol. Bogdan GRABOWSKI. Pozostali uczestnicy turnieju zostali sklasyfikowani na czwartym miejscu. Uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów odbędzie się 17 maja bieżącego roku w budynku Placówki SG we Włodawie, podczas obchodów Święta Straży Granicznej. tenis włodawa 1

Zarząd Terenowy NSZZ FSG we Włodawie serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w turnieju i współzawodnictwo.tenis włodawa 4