DZIEŃ DZIECKA w KOMENDZIE ODDZIAŁU

W dniu 01.06.2012 r. na terenie Komendy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka.

W tym roku organizowana była wspólnie z Służbą Więzienną oraz Strażą Pożarną. Mieliśmy niesamowitą przyjemność gościć ponad 350 dzieci, które miały zabezpieczone takie atrakcje jak ;

Paintball, jazda na kucykach, bieg w kuli, walka na matach sumo, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, trampoliny, konkursy oraz występy.

Dzięki uprzejmości Służby Więziennej dla dzieci oraz dorosłych mogliśmy się rozkoszować wspaniałą grochówką oraz bigosem. Posiłki te bardzo się przydały zwłaszcza, że zaskoczył nas krótkotrwały deszcz i pochłodniało.

Niemniej jednak dużym powodzeniem cieszyły się lody, co niektóre dzieci przepłaciły przeziębieniem, ale zostało nam to wybaczone.

Należy podkreślić, że w tym roku służby mundurowe na terenie Lubelszczyzny konsolidowały się w różnych formach co tylko pozytywnie świadczy o poczuciu solidarności w tak ciężkim okresie.

Chciałbym serdecznie podziękować współorganizatorom za duży wkład pracy w tak dużym przedsięwzięciu, a uśmiechy na twarzach naszych pociech są najlepszym dowodem uznania.

[nggallery id=4]

Przewodniczący

Zarządu Oddziałowego