Szanowni Państwo,
Pragnę przypomnieć, iż w ramach współpracy z Zarządem Oddziałowym NSZZFSG w Chełmie mają Państwo możliwość skorzystania z  bezpłatnych usług świadczonych przez Mobilnych Doradców Finansowych Finspektrum.

Finspektrum_2016  

Szanowni Państwo,

Pragnę przypomnieć, iż w ramach współpracy z Zarządem Oddziałowym NSZZFSG w Chełmie mają Państwo możliwość skorzystania z  bezpłatnych usług świadczonych przez Mobilnych Doradców Finansowych Finspektrum.

Zalety korzystania z naszych usług

Doświadczenie – dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu pomagamy w wyszukaniu najlepszego kredytu z aktualnej oferty wszystkich banków na rynku.

Mobilność – nasi doradcy mogą spotkać się z państwem w dogodnym miejscu i terminie.

Bezpłatne doradztwo – służymy bezpłatną i profesjonalną pomocą.

Kompetencje i merytoryczna pomoc – wyjaśnimy na jakich zasadach działa kredyt.

Niezależność która pozwala na znalezienie najlepszej oferty na rynku – porównamy wszystkie aktualne oferty wskazując na jakie parametry należy zwrócić szczególną uwagę.

Pomagamy uniknąć dodatkowych kosztów przy zakupie mieszkania – podpowiemy jak uniknąć dodatkowych kosztów.

 

Planujesz zaciągnąć kredyt na zakup nieruchomości?

Pojawiły się nieprzewidziane wydatki i potrzebujesz taniego kredytu gotówkowego?

Może otrzymałeś propozycję Banku w którym posiadasz konto?

Zadzwoń– Kontakt z doradcą nic nie kosztuje.

Zachęcamy także do kontaktu z nami w celu porównania Państwa bieżących kredytów z naszą propozycją

Osoby posiadające już kredyt gotówkowy, ratalny lub konsolidacyjny , zachęcamy do przeanalizowania umów kredytowych bieżących zobowiązań finansowych i zwrócenie uwagi na Roczną Rzeczywistą Stopę Oprocentowania skrót (RRSO). Zdarza się często, że wynosi ona ponad 25%. Na podstawie porozumienia z Bankami współpracującymi, mamy możliwość zaproponowania Państwu kredytów, gdzie RRSO wynosi poniżej 10% (uzależnione od klas ryzyka). W zależności od wysokości kredytu daje to możliwość zmniejszenia rat nawet do 400 złotych w skali miesiąca.

Nie współpracujemy z Parabankami

Szanując Państwa czas, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu  ustalenia terminu i miejsca spotkania z naszym Doradcą. 

 

Pozdrawiam

Piotr Walczuk

Tel kom +48 663 043 043