LOTOS paliwa oferta dla NSZZFG

LOTOS paliwa oferta dla NSZZFG

LOTOS Paliwa proponuje członkom Związków Zawodowych Straży Granicznej możliwość pozyskania kart umożliwiających tankowanie z rabatem na wszystkich stacjach LOTOS i LOTOS Optima. Najważniejsze informacje dotyczące kart znajdują się poniżej:

 1. Towar

  Rabat

  PALIWA

  Olej napędowy Dynamic

  12

  gr/litr

  Benzyna PB98 Dynamic

  12

  gr/litr

  Benzyna PB95

  10

  gr/litr

  Benzyna PB98

  10

  gr/litr

  Olej napędowy ON

  10

  gr/litr

  LPG

  6

  gr/litr

  TOWARY I USŁUGI

  Myjnia

  15

  %

  Oleje

  10

  %

  Możliwe do uzyskania dzięki karcie rabaty są następujące:

Testowo na kartach włączony jest dodatkowy rabat 10% na produkty Cafe Punkt (gastronomia), z uwagi na testowy charakter tej części oferty rabat może nie działać na wybranych stacjach.

 1. Wydanie i korzystanie z kart jest bezpłatne.
 2. Członek może posiadać jedną kartę, wydaną na swoje imię i nazwisko. Miesięczny limit zakupów z rabatem to 2000 zł. Za wydanie i korzystanie z karty nie są pobierane żadne opłaty. Płatność następuje na stacji po cenie z naliczonym rabatem – nie są wymagane żadne zabezpieczenia kredytowe ani depozyt. Użytkownik karty ma prawo udostępniać posiadaną kartę dowolnym członkom rodziny w granicach przyznanego limitu zakupów.

 3. Każda z kart jest zabezpieczona kodem PIN. Wraz z kartą dostarczamy tzw. PIN startowy; jego zmiana jest niezbędna przed pierwszym użyciem karty. Zmianę wykonuje się na stacji paliw prosząc kasjera o wybranie na kasie polecenia „FLOTA zmiana kodu PIN karty LOTOS Biznes”.

 4. Osoby, które podają przy zamówieniu adres e-mail raz w miesiącu otrzymają na ten adres podsumowanie wydatków przy użyciu karty w poprzednim miesiącu (uwaga – nie jest to rachunek do zapłaty, jedynie zestawienie transakcji). Nie wysyłamy takich zestawień pocztą tradycyjną.

 5. Uwaga – oferta przeznaczona jest dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej, do transakcji przy użyciu tych kart nie ma możliwości wystawienia faktur VAT. Osoby prowadzące działalność prosimy o zgłoszenie zainteresowania mailem na adres: magdalena.morawska@lotospaliwa.pl, istnieje możliwość podpisania umowy na karty na identycznych warunkach rabatowych, jak w ofercie powyżej.

Znajdź stację paliw LOTOS

 

LOTOS-Plakat-duzy-Oferta.zip

wniosek o kartę.pdf